LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

dr Joanna Janecka

fb.med-estetyczna.com
+48 732 822 322

dr Joanna Janecka

O mnie

20 lat doświadczenia

specjalista medycyny rodzinnej, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem medycyny od 1998 roku, a od 2010 r. dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. W tym czasie pracowałam w opiece paliatywnej i medycynie rodzinnej. Praca w tych dwóch specjalizacjach medycyny spowodowała, że staram się być szczególnie wyczulona na oczekiwania pacjentów, chcąc nie tylko leczyć, ale i zapewnić jak najlepszą jakość życia. Z jakością życia wiąże się nierozerwalnie dobre samopoczucie i dobre zdanie o sobie.

W medycynie estetycznej kluczową sprawą jest wysłuchanie i zrozumienie oczekiwań pacjentek i pacjentów dotyczących wyglądu i samopoczucia oraz pomoc w spowolnieniu procesów starzenia nie wywołując efektu sztuczności. Moim mottem jest realizacja zabiegów medycyny estetycznej tak, aby jej efekty były naturalne i nie rozpoznawalne przez otoczenie, a także aby na siłę nie ulepszali Państwo w sobie tego, co dobre. Z szacunkiem odnoszę się także do możliwości finansowych pacjentów, starając się osiągnąć jak najlepszy efekt.

Od kilku lat interesuję się medycyną estetyczną, ukończyłam kursy certyfikujące do wykonywania zabiegów, uczestniczę w konferencjach, kongresach i warsztatach podnoszących moje kwalifikacje. W 2010 skończyłam z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie –prestiżową szkołę kształcącą lekarzy medycyny estetycznej. Zabiegi, które szczególnie Państwu polecam, to zabiegi sprawdzone od wielu lat, wykonywane preparatami spełniającymi wysokie wymogi bezpieczeństwa.


< Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie