LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

dr Joanna Janecka

fb.med-estetyczna.com
+48 732 822 322

dr Joanna Janecka

Zabiegi

Kriolipoliza CoolTechCoolTech - najskuteczniejsze nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej - kriolipoliza - lipoliza
Kriolipoliza CoolTech to świetna metoda na szczupłą talię, zgrabne nogi i kształtne ramiona - to skuteczny i bezpieczny sposób na odchudzenie brzucha, wyszczuplenie ud, bioder i ramion, likwidacji uciążliwych wałków tłuszczu pod stanikiem, na plecach a także likwidacji boczków, bryczesów i nadmiaru tłuszczu w okolicy kolan.

Trwała, objętościowa redukcja komórek tłuszczowych następuje w wyniku poddania tkanki tłuszczowej działaniu niskiej temperatury (minus 6 - 8 stopni).

Komórki tłuszczowe poddane takiej temperaturze przez okres około 60 minut ulegają degeneracji. Uszkodzone komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte z organizmu poprzez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne.

Skuteczność zabiegu kriolipolizy zależy od możliwości szybkiego schłodzenia tkanki tłuszczowej do temperatury około minus 6-8 stopni. Taką temperaturę należy utrzymać przez minimum 60 minut, przy pełnym zabezpieczeniu skóry przed odmrożeniem. CoolTech posiada wyjątkowo wydajne generatory zimna, dzięki czemu bardzo szybko osiąga optymalną temperaturę zabiegu - to gwarantuje skuteczne oddziaływanie na komórki tłuszczowe przez cały czas trwania zabiegu.

Dodatkową zaletą jest wykorzystanie podciśnienia w celu wyizolowania obszaru zabiegu i ograniczenia ukrwienia tkanki tłuszczowej przez co unikamy wtórnego podgrzewana komórek tłuszczowych. Czas mrożenia równy 70 minut. Wydłużony czas zabiegu plus staranne przygotowanie obszaru zabiegu gwarantuje wyjątkowo silny ezultat odchudzający.

CoolTech realizuje proces kriolipolizy szybko i bezpiecznie dzięki dwóm niezależnym głowicom zabiegowym. Każda z nich posiada niezależne sterowania w zakresie temperatury, podciśnienia i długości zabiegu. Dodatkowo każda z nich może zostać dostosowana do wielkości obszaru ciała, za pomocą specjalnych wkładek, które pozwalają sterować obszarem zabiegu.

Dwie głowice to oszczędność czasu i pieniędzy - najczęściej można wykorzystać obydwie głowice jednocześnie i wykonać 2 zabiegi w ciągu 70 minut - oszczędzasz całą godzinę. Oczywiście na niektórych obszarach nie będzie to możliwe ze względu na komfort Klienta lub fizyczny brak możliwości "zassania" dwóch głowic jednocześnie (często dotyczy to wewnętrznych ud).

Komórki tłuszczowe uszkodzone w wyniku zabiegu Cooltech kriolipoliza są następnie usuwane z organizmu w drodze naturalnych procesów apoptozy. Organizm wywołuje w obszarze poddanym zabiegowi stan zapalny, który pozwala na usunięcie uszkodzonych komórek z organizmu. Zabieg w żaden sposób nie obciąża wątroby - jest w pełni bezpieczny. Czas potrzebny na usunięcie uszkodzonych komórek jest indywidualny i może trwać nawet do 12 tygodni. Z reguły jednak kończy się on po 6-8 tygodniach od zabiegu.

Dla swojej skuteczności nie wymaga też stosowania uciążliwych diet odchudzających i obciążających ćwiczeń fizycznych. Oczywiście zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna i prawidłowe odżywianie mogą wpłynąć na szybkość pojawienia się rezultatów.

CoolTech Kriolipoliza stanowi bardzo dobrą alternatywę dla Liposukcji, jest bezpieczny i nie wymaga znieczulenia ogólnego. Efekt odchudzania jest trwały, ponieważ komórki tłuszczowe, poddane zabiegowi, zostają uszkodzone a następnie usunięte z organizmu w drodze apoptozy (naturalny proces usuwania z organizmu ?zepsutych" komórek).


 • Niewydolność wątroby i nerek,
 • Ciąża lub laktacja,
 • Choroba Reynaud?a,
 • Zapalenie skóry,
 • Pokrzywka na skutek silnego wyziębienia skóry,
 • Krioglobulinemia,
 • Hipoproteinemia,
 • Nietolerancja krioterapii,
 • Aktywna cukrzyca,
 • Gorączka, stany infekcyjne,
 • Egzema,
 • Choroby nowotworowe,
 • Świeże rozstępy i blizny w polu zabiegu ,
 • Opalanie lub innyGabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Pozostałe zabiegi