LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

dr Joanna Janecka

fb.med-estetyczna.com
+48 732 822 322

dr Joanna Janecka

Zabiegi

Biostymulatory tkankoweBiostymulator tkankowy Sculptra

Sculptra jest innowacyjnym preparatem wykorzystywanym we współczesnej medycynie estetycznej. Jego skład bazuje na kwasie L-polimlekowym będącym związkiem chemicznym występującym fizjologicznie w organizmie. Uważany jest za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator syntezy włókien kolagenowych i elastynowych.
Kwas L-polimekowy Sculptra, poprzez pobudzanie wytwarzania włókien kolagenowych i elastynowych, przyczynia się do pobudzania i uruchamiania procesów regeneracyjnych w skórze. Zapewnia tkankom elastyczność i poprzez sieć włókien tworzy swego rodzaju rusztowanie dla tkanek. Dzięki temu zwiększa napięcie skóry, poprawia jej jędrność, a tym samym odmładza wygląd.
Likwiduje zmarszczki, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, usuwa worki pod oczami, czy ?chomiki?. Istotne jest to, że jego rezultat nie wynika z samego wypełnienia, ale z odbudowania trójwymiarowej struktury włókien kolagenowych.
Działanie regeneracyjne preparatu Sculptra przebiega w sposób kilkuetapowy. W początkowym etapie, po wstrzyknięciu preparatu otrzymywany jest pierwotny efekt wynikający wypełnienia preparatem. Następnie, woda wchodząca w skład Sculptra zostaje wchłonięta, co skutkuje zauważalnym pozornym wycofaniem się efektu. W końcu, na skutek stymulacji syntezy włókien kolagenowych, dochodzi do odbudowania struktury kolagenowej będącej szkieletem tkanki skórnej. Prowadzi to do powstania ostatecznego rezultatu zabiegu w postaci wygładzenia zmarszczek i odbudowie gęstości skóry.
Pełen rezultat widoczny jest po kilku tygodniach od zabiegu. W tym czasie Sculptra stymuluje produkcję kolagenu, regeneruje i liftinguje skórę. Zazwyczaj, w celu osiągnięcia pełnego efektu, zabieg należy powtórzyć dwa lub trzy razy, ale zdarza się, że dobry rezultat daje jednorazowy zabieg.
Trwałość rezultatów to kwestia indywidualna, która zależy od stopnia zaawansowania procesu starzenia, predyspozycji genetycznych i trybu życia. W wielu przypadkach dobre efekty utrzymują się nawet do 25 miesięcy.

Profhilo

PROFHILO? czyli kwas hialuronowy w nowej odsłonie! To nowy produkt do zwalczania starzenia się twarzy poprzez BIOREMODELING, czyli zdolność do odwracania efektów zwiotczenia skóry. PROFHILO? jest to czystej klasy kwas hialuronowy, który został wyprodukowany według opatentowanego procesu biofermentacji. Kwas ten jest wysokiej jakości pod względem czystości i bezpieczeństwa.
Ma postać żelu o gładkiej konsystencji. Jako jedyny na świecie zawiera najwyższe stężenie HA, bo aż 64mg w 2ml. Jest to 32mg kwasu hialuronowego wysokiej masy cząsteczkowej (1100-1400 kDa) oraz 32mg kwasu hialuronowego niskiej masy cząsteczkowej (80-100 kDa).
Dzięki zastosowaniu termicznego procesu stabilizacji, czyli ogrzaniu kwasu HA do odpowiedniej temperatury, a następnie ochłodzeniu bez zastosowania chemii, zyskujemy czysty kwas hialuronowy bez żadnych czynników sieciujących m.in. BDDE.
PROFHILO? są to stabilizowane kompleksy hybrydowe służące do bioremodelingu tkanek. Uruchamia produkcję elastyny oraz kolagenów typu I, II, IV, VI.
Skóra staje się zagęszczona, zmarszczki są wygładzone, a rysy twarzy stają się smuklejsze. PROFHILO? działa jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracony efekt sprężystości.

Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie 1 miesiąca. Widoczne efekty utrzymuja? sie? najcze?s?ciej około 1 - 1,5 roku.

Wskazania do zabiegów:

  • neutralizują zwiotczenia skóry,
  • neutralizują "chomiczki",
  • przywracają utracony owal twarzy,
  • wysmuklają rysy twarzy,
  • nadają skórze sprężystość,
  • wygładzają zmarszczki, jednocześnie rewitalizując skórę,
  • niwelują zmarszczki pionowe i poziome twar


Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Gabinet dr Joanny Janeckiej najniższe ceny medycyna estetyczna woj. śląskie

Pozostałe zabiegi