LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

dr Joanna Janecka

fb.med-estetyczna.com
+48 732 822 322

dr Joanna Janecka

Zabiegi

Ujędrniający peeling całoroczny PQAge EvolutionInnowacyjny medyczny peeling liftingujący oraz biorewitalizujący: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik, pobudza do dalszej regeneracji, a przy tym nie powoduje złuszczania naskórka. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry i mimo wysokiego stężenia zawartego w nim kwasu TCA - może być wykonywany przez cały rok, również jako zabieg lunchowy lub bankietowy. Peeling ten jest bardzo skuteczny, gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, a rezultat utrzymuje się przez bardzo długi czas.

PQ Age Evolution to preparat medyczny, zawierający w swej formule kwas trichlorooctowy (TCA) w bardzo wysokim stężeniu 34%, kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10. Jest to peeling bardzo silny a zarazem niezwykle bezpieczny - dzięki szczególnemu połączeniu TCA oraz nadtlenku mocznika, preparat PQ Age nie powoduje uszkodzeń naskórka, gdyż sam kwas TCA uwalnia się dopiero w skórze właściwej i tam też uaktywnia się jego funkcja napinająca kolagen, natomiast sam naskórek pozostaje nienaruszony.

Mimo silnego działania, sam zabieg jest bardzo przyjemny i relaksacyjny, nie powoduje uczucia pieczenia ani dyskomfortu. Aplikacja peelingu polega na wmasowaniu kolejnych warstw peelingu w skórę, po czym nakładana jest dedykowana maska z kwasem hialuronowym. Efektem zabiegu jest natychmiastowe uzyskanie gładkiej, promiennej i młodszej skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny - stymuluje najgłębsze warstwy skóry bez skutków ubocznych i uporczywego złuszczania. polecany także jako zabieg bankietowy! Efekty:

  • silny lifting twarzy, wiotkiej skóry twarzy i ciała
  • spłycenie głębokich utrwalonych zmarszczek, redukcja zmarszczek mimicznych
  • eliminacja zaskórników
  • wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie, redukcja przebarwień
  • działanie antytrądzikowe (antywirusowe i antybakteryjne)
  • likwidacja blizn i rozstępów

Pozostałe zabiegi